APIE MUS

Mūsų įmonė WARISTI, UAB jau ne vienerius metus bendradarbiauja su kalbų mokyklomis ir kalbų stovyklomis moksleiviams Anglijoje, Maltoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Rusijoje ir kitose šalyse. Svarbu: šiame puslapyje nėra pateiktos visos mokyklos ar stovyklos, su kuriomis bendradrabiaujame, rašykite info@waristi.lt arba skambinkite +37069935145  ir išsakykite savo poreikius. Savo klientams, moksleiviams ir suaugusiems, siūlome tik kokybiškas, akredituotas, mūsų pačių aplankytas ir apsilankiusių klientų rekomenduojamas kalbų mokyklas. Kiekvienam klientui parenkama mokykla pagal individualius poreikius.
Mūsų rekomenduojamos kalbų mokyklos užsienyje siūlo mokytis bendrinę, specializuotą, verslo užsienio kalbą. Jaunuoliams, besiruošiantiems stoti į Anglijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos universitetus siūlomas pasirengimas egzaminams. Labai patrauklus retų kalbų mokymasis tokiose egzotinėse šalyse, kaip Japonija, Kinija, Marokas. Taip pat rekomenduojame savo tautiečiams, ypač jaunajai kartai, pasimokyti rusų kalbos specializuotose Rusijos kalbų mokyklose Maskvoje, Peterburge. Labai mielai padedame moksleiviams pasirinkti kalbų stovyklą, visą kalbinės kelionės laiką esame pasiruošę palaikyti kontaktą ir padėti įveikti nesklandumus.

YPATINGAS PASIŪLYMAS
Cheltenham-1
Keturios mokslo savaitės anglų kalbos mokykloje Inlingua Cheltenham, Cheltenhamo miestelyje netoli Oksfordo – tik už trijų savaičių kainą.

skaityti daugiau >>

YPATINGAS PASIŪLYMAS
wimbledon-1
Anglų kalba Londone- ketvirta savaitė nemokamai!

skaityti daugiau >>

Maloniai kviečiame pasidalinti savo patirtimi apie dalyvavimą mūsų organizuotoje kalbų kursų ar stovyklų kelionėje. Tą padaryti galite reitinguodami mokyklas bei palikdami atsiliepimus apie vieną ar kitą mokyklą jų puslapiuose esančiose reitingavimo formose. Tai padėtų mūsų darbe atkreipti dėmesį į galimybę dar labiau gerinti paslaugų kokybę. Tikimės teisingo jūsų vertinimo ir iš anksto dėkojame už pareikštą nuomonę.