APIE MUS

Mes esame “Waristi“, jau ne vienerius metus veikianti uždaroji akcinė bendrovė, kuri bendradarbiauja su Anglijoje, Maltoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Rusijoje ir kitose pasaulio šalyse įsikūrusiomis kalbų mokyklomis bei stovyklomis, skirtomis moksleiviams. Mūsų tikslas – įrodyti, jog užsienio kalbų kursai gali būti visai kitokie, paremti ne vien teorijomis ar taisyklėmis, bet ir smagia gyvenimiška praktika, įsiliejant į kitą kultūrą. Savo klientams (moksleiviams ir suaugusiems) siūlome mokytis anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų, japonų, rusų kalbos, rekomenduojame tik kokybiškas bei akredituotas kalbų mokyklas, gavusias daugiausiai gerų atsiliepimų. Mokymo įstaigos organizuoja bendrinės, specializuotos ir verslo užsienio kalbos kursus, o taip pat mokomąsias programas (pasiruošimą egzaminams) jaunuoliams, ketinantiems studijuoti Anglijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos universitetuose. Besidomintiems rytų ar kitomis pasaulio kultūromis – suteikiame puikią galimybę išmėginti kalbų kursus Japonijoje, Kinijoje ir Maroke. Esame visuomet pasiruošę padėti išsirinkti mokyklą, suteikti reikalingiausią informaciją ir kursų metu palaikyti nuolatinį ryšį bei padėti įveikti iškilusius nesklandumus. Šiame puslapyje pateiktos ne visos mokyklos ir stovyklos, su kuriomis bendradarbiaujame, todėl norėdami sužinoti daugiau apie dominančias kalbų programas – rašykite info@waristi.lt arba skambinkite +37069935145 – maloniai atsakysime į visus Jūsų klausimus!

YPATINGAS PASIŪLYMAS
Cheltenham-1
Keturios mokslo savaitės anglų kalbos mokykloje Inlingua Cheltenham, Cheltenhamo miestelyje netoli Oksfordo – tik už trijų savaičių kainą.

skaityti daugiau >>

YPATINGAS PASIŪLYMAS
wimbledon-1
Anglų kalba Londone- ketvirta savaitė nemokamai!

skaityti daugiau >>

Maloniai kviečiame pasidalinti savo patirtimi apie dalyvavimą mūsų organizuotoje kalbų kursų ar stovyklų kelionėje. Tą padaryti galite reitinguodami mokyklas bei palikdami atsiliepimus apie vieną ar kitą mokyklą jų puslapiuose esančiose reitingavimo formose. Tai padėtų mūsų darbe atkreipti dėmesį į galimybę dar labiau gerinti paslaugų kokybę. Tikimės teisingo jūsų vertinimo ir iš anksto dėkojame už pareikštą nuomonę.